У столичній мерії нагородили переможниць «Киянка року»

Марія КАТАЄВА

5 березня з нагоди Міжнародного жіночого дня у Колонній залі КМДА вручили нагороди переможницям міської конкурсної програми «Киянка року».  14й рік поспіль київська влада вітає жінок, які досягли значних успіхів у різних сферах життя міста.



Урочисту церемонію нагородження розпочала співачка Руслана Лижичко. Вона виконала Державний гімн України та презентувала присітнім свій новий кліп "Чиста енергія" на підтримку енергоефеквтиних технологій. 



Нагороди переможницям вручали найстильніша жінка міської влади, заступниця голови КМДА Марина Хонда та директор Департаменту соціальної політики КМДА Руслан Світлий. 

 — Киянка року — це не просто втання жінок, які є гарними мамами і дружинами. Ми відзначаємо жінок, які змогли реалізуватися, зробити щосб ажливо, але при цьому залишитися щасливими і вродливими жінками, — відзначила Марина Хонда.  —  Це величезна праця — щоб досягти успіху, потрібен час, натхнення, відмова від чогось. Ми прагнемо, щоб жінок-лідерок знали в усьому місті.  Хочу привітати всіх жінок і побажати, щоб ми мали свято не лише у березні, а й  щодня. Щастя вам і вашій родині. 



Статуетки «Ніка» та дипломи «Киянка року-2019» отримали 11 жінок. Нагороди вручали у 10 номінаціях, серед яких "Жінка — активна громадська діячка", "Жінка — втілення духовності. турботи і милосердя", за внесок у розвиток культури і мистецтва, розвиток сфери соціального захисту, розвиток національно-патріотичного виховання дітей та молоді того. 



Лідія Іщук одержала нагороду як "Жінка-берегиня домашнього затишку". Вона — мама-вихователь дитячого будинку сімейного типу, 12 дітей, які перебували під її опікою, набули повноліття і пішли на навчання, наразі  виховує ще дев'ять неповнолітніх. 

— Загалом в мене 22 діти, двоє — біологічні сини. Двом наймолодшим — два роки, — розповіла вона. —  Так сталося, що ми з чоловіком збудували будинок, і у нас з'явилося місце для дітей. Вирішили взяти дівчинку, щоб допомогти. А в неї було сестра. За рік з притулку прибіг хлопчик і попросив забрати. З'ясувалося, що у нього ще є сестричка. І так пішло… Чоловік п'ять років тому помер,  виховую дітей самостійно.    Найголовніше — любов і щирість, бо діти все відчувають.  



— Шість років тому я столяла на сцені луганська і говорила. що наша країна неподільна. На жаль, так сталося, що активісти і громадські діячі були змушені виїхати з окупованих територій. З того часу я допомагаю переселенцям, учасникам АТО, родинам загиблих тощо. Вірю, що Донбас і Крим — це Україна, — зазначила у вітальному слові Ольга Мотінова, голова ГО "Координаційний Центр Допомоги" (номінація  "Жінка — активна громадська діячка"). 



Крім того, Марина Петрівна отримала Почесний орден від Національної ради жінок України.  



Продовжили святкову програму для київського жіноцтва музичні виступи, закрема від Капели імені Ревуцького. 

Фото Бориса КОРПУСЕНКА

Міська конкурсна програма «Киянка року» започаткована у 2006 році за ініціативи міських громадських організацій жінок.

ІНФОРМАЦІЯ про переможниць міської конкурсної програми «Киянка року — 2019»

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *