Тріумф на чемпіонаті Європи спортсмени присвятили військовій розвідці

Збірна України зі змішаних єдиноборств на першості Європи в Словаччині здобула низку найвищих нагород

Зокрема дитяча та юнацька команди на першому місці з 56-ма медалями: 28 золотих, 23 срібні та 5 бронзових.

У дорослій категорії представники нашої країни посіли пʼяту сходинку, виборовши два золота, три срібла та  бронзу.

Свій тріумф українська збірна присвятила оборонцям держави – воїнам ЗСУ та спецпідрозділів військової розвідки, в чиїх лавах воює багато спортсменів. Про це йдеться на Фейсбук-сторінці ГУР МО України.

Важливо, що завдяки переговорам Української федерації змішаних бойових мистецтв з організаторами змагань – міжнародною організацією GAMMA —  до континентальної першості не допустили спортсменів з росії та білорусі.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.