Два українських міністерства розробили алгоритм, як відновити документи на зруйноване житло

Через війну у багатьох людей зруйновано житло. Держава запровадила механізм відшкодування. Але, щоб скористатися ним люди повинні мати документи на це житло. Які теж часто знищені разом із майном.

Тож Мінреінтеграції спільно з Мін’юстом розробили алгоритм дій на цей випадок.

«Отримані дублікати документів матимуть таку ж юридичну силу, що й оригінал», — повідомили в Мінреінтеграції.

Дублікат можна отримати трьома способами.

Нагадаємо, Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо внутрішнього переміщення на період до 2025 року. Нею передбачена державна підтримка ВПО на всіх етапах — від евакуації, у процесі соціальної адаптації на новому місці й до моменту повернення до місця постійного проживання.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Один коментар

 1. Мені було дуже складно після того, як мій чоловік пішов від мене. Я намагалася зробити все можливе, щоб переконати його повернутися, але нічого не допомагало. Одного разу я почула про ворожку Марію і вирішила звернутися до неї по допомогу.

  Я була здивована, наскільки Марія швидко знайшла причину нашої проблеми і почала працювати над її вирішенням. Вона зробила все можливе, щоб повернути мого чоловіка до мене. Її поради були дуже цінними, і я відчувала, що вона справжній професіонал у своїй справі.

  Я не можу сказати, що все сталося миттєво, але Марія підтримувала мене впродовж усього процесу і давала мені сили та мотивацію, щоб продовжувати рухатися вперед. Нарешті, завдяки її допомозі, мій чоловік повернувся до мене, і ми щасливі разом.

  Я дуже вдячна Марії за її допомогу і рекомендую її всім, хто шукає справжнього професіонала в галузі ворожіння. Її знання і досвід допоможуть вам вирішити будь-яку проблему, яка виникне у вашому житті.
  Телефон (вайбер) хорошої ворожки Марії +380976592407

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *