Обвал мосту: в КМДА сказали, коли планували ремонтувати Повітрофлотський шляхопровід

У Києві «втомися» черговий міст

Учора ввечері на рейки швидкісного трамваю та автомобільну дорогу, що на вулиці Борщагівська, завалилися бетонні фрагменти Повітрофлотського шляхопроводу, внаслідок  чого було паралізовано рух пасажирського та приватного транспорту. В КМДА заявили, що «втома» цього мосту для них стала цілковитою несподіванкою.

Про це в інтерв’ю журналістам ТРК «Київ» на місці події  заявив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кандибор.

«Це сталося поки що для нас з невідомих причин, бо інформації про аварійний стан цього мосту не було. Останній раз цей міст обстежувався у 20-му році. Різні елементи мосту мали різний — і 3-й, і 4-й — рівень працездатності. І такого, щоб цей міст був аварійним — такого не передбачалося», — сказал Кандибор.

За його словами, обвалилася консольна частина проїзної частини мосту. Потерпілих, на щастя, немає: на момент падіння конструкцій під мостом нікого не було.

Водночас Кандибор заявив, що роботи з «підтримуючого ремонту»  шляхопроводу, пішохідної частини мосту були заплановані балансоутримувачем —  «Кившляхремонтом» на цей рік. Провести їх планували  за власний кошт.

Поки комунальники прибирали уламки бетону з трамвайних колій і автодороги, для доставки пасажирів замість трамваїв було організовано автобусний рух дублюючими маршрутами. А поліція пустили транспортний автомобільний потік в об’їзд перекритої ділянки.

Вчора, о 22:50, КМДА відзвітувала, що рух автотранспорту вулицею Борщагівською під Повітрофлотським шляхопроводом повністю відновлено, а рух трамваїв маршрутів № 1 і 3 у мерії обіцяли запустити сьогодні вранці.

Потрібно зазначити, що Повітрофлотський шляхопровід було збудовано наприкінці 1950-х років минулого століття.

Нагадаємо, 30 вересня 2023 року під час монтажу стався обвал залізобетонних балок, що призвело до руйнування Дегтярівського шляхопроводу.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *