Авіаційний університет покаже унікальні літаки

Національний авіаційний університет запрошує на цікаву екскурсію «Чому літак літає?»

На відвідувачів чекають 27 червня, о 14:00, у найбільшому навчальному авіаційному ангарі площею 7200 кввадратних метрів. Тут представлено унікальну колекцію справжніх літаків цивільної авіації України, йдеться на сайті НАУ.

Експозиція включає такі літаки, як АНТ-7, Ан-2, Ан-24, Л-410, Як-42, Ту-154, а також гелікоптери Мі-2, Мі-4, Мі-8, Ка-26 та колекцію авіаційних двигунів.

Досвідчені екскурсоводи розкажуть історію цивільної авіації України та продемонструють роботу гвинтів деяких літаків і гелікоптерів, а також, за можливості, механічний випуск шасі.

Крім того, бажаючі матимуть нагоду посидіти в кабіні пілота літака Л-410 та гелікоптера Мі-8, відчувши себе справжніми володарями неба.

В НАУ просять зареєструватися на екскурсію, забронювавши квиток. Місце загального збору повідомлять додатково зареєстрованим учасникам.

Читайте також: У КПІ ПЛАНУЮТЬ ЗБУДУВАТИ МОДЕЛЬНИЙ РЕАКТОР

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *