На станції метро “Золоті ворота” відкрилась виставка “Сталь перемоги”

У Києві у вестибюлі станції метро “Золоті ворота” відкрилась виставка, яка присвячена усім, хто творить долю України. Виставка “Сталь Перемоги” – це проєкт, котрий засвідчує, що перемога залежить від результату спільної роботи всіх верств населення.

Як повідомляє пресслужба комунального підприємства “Київський метрополітен”, виставка триватиме до 10 грудня.

У пресслужбі підприємства зазначають, що на стендах зображені портрети солдатів різних підрозділів, їх історії та важливі битви. Також деякі портрети присвячені волонтерам, вчителям, митцям, хліборобам, електромонтерам та іншим у формуванні культурної та економічної репутації України. Портрети демонструють вклад цих людей до найближчої перемоги.

На картинах також можна побачити представників комунальних служб, працівників Державної служби із надзвичайних ситуацій тощо.

Зазначаємо, що на станції метро “Золоті ворота” виставлена репродукція робіт. Оригінали картин можна побачити з 14 листопада в музеї-майстерні І. П. Кавалерідзе за адресою: Андріївський узвіз, 21.

Нагадаємо, комісія підтримала представлений депутатом проєкт рішення про тимчасову заборону створювати нові стінописи, доки не буде ухвалено сам механізм.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...