Карта бойових дій в Україні 9 листопада

Сьогодні, 9 листопада, в Україні розпочався 624 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але росіяни встигли добре окопатися та замінувати територію.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 9 листопада.

Президент України Володимир Зеленський під час відеозвернення до конференції Reuters NEXT у Нью-Йорку 8 листопада заявив, що українські сили мають план бойових дій на 2024 рік, який він не може розкрити.

У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжують наступальні дії на Мелітопольському (захід Запорізької області) та Бахмутському напрямках.

Російські війська 8 листопада провели наступальні операції на рубежі Куп’янськ-Сватово-Кременна, у районі Бахмута, в районі Авдіївки, на захід та південний захід від Донецька, на заході Донецької області, у прикордонному районі Донецько-Запорізької області та на заході Запорізької області. просунувся у деяких областях.

У Генштабі України повідомили, що 8 листопада українські війська продовжили штурмові операції на південь від Бахмута.

Український Генштаб повідомив, що українські війська відбили атаки російських військ у районі Богданівки, Хромового (захід від Бахмута), Івановського (6 км на захід від Бахмута), Кліщівки (7 км на південний захід від Бахмута) та Андріївки (10 км на південний захід від Бахмута).

Український генеральний штаб повідомив, що українські війська відбили атаки російських військ у районі Керамік (14 км на північний захід від Авдіївки), Степове (3 км на північний захід від Авдіївки), Авдіївка, Тоненьке (7 км на північний захід від Авдіївки) ). ) та Первомайське (11 км на південний захід від Авдіївки).

Українські офіційні особи зазначили, що російські війська продовжують брати участь у наступі в Авдіївці, незважаючи на великі втрати та негоду.

Голова Авдіївського військового управління України Віталій Барабаш заявив, що російські війська, ймовірно, готові провести третю хвилю наступів на Авдіївку, але погода завадить використанню російської техніки.

Російські війська 8 листопада провели наступальні операції на заході Донецької області та нещодавно просунулися вперед. На геолокованих кадрах, опублікованих 6 листопада, видно, що російські війська просунулися на північ від Микільського (3 км на південний схід від Вугледару). Російські джерела зробили аналогічні заяви про настання Росії в цьому районі та заявили, що в дачному районі на захід від Микольського йдуть додаткові бої і що бойові дії біля Вугледару останніми днями активізувалися.

У Генштабі України повідомили, що українські сили продовжили наступальні операції на Мелітопольському (захід Запорізької області) напрямі.

Російські війська 8 листопада провели невдалі наземні атаки на заході Запорізької області. У Генштабі України повідомили, що російські війська не вели наступальних дій на Запорізькому напрямку.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...