У Голосіївському районі планують відкрити новий парк

У Голосіївському районі Києва планується створити новий парк та надати природоохоронний статус чотирьом дубам, вік яких становить понад 200 років. Проєкт підтримали у комісії Київради.

Як повідомляють у Київській міській раді, новий парк може з’явитись за адресою Набережно-Корчуватській. Місцеві жителі звернулись до депутатів із проханням перетворити зелену зону біля будинків на паркову територію.

Зокрема, облаштування парку передбачає не тільки зміну юридичного стану території, а ще й доброустрій території та розвиток інфраструктури. Депутатка Київради Олеся Пинзеник зауважила, що кошти на облаштування парку планують виділити після завершення війни. 

На території Голосіївського парку планують взяти під охорону чотири дуби віком від 200 до 400 років, вони ростуть біля заказника “Лісники” Голосіївського нацпарку.

Дерева можуть оголосити пам’яткою місцевого значення та надати назву “Чотири брати”.

Авторка проєкту, депутатка Київради Ксенія Семенова вважає, що охорона таких меморіальних дерев важлива для виховання у містян дбайливого ставлення до природи та сприятиме поліпшенню екологічного стану столиці.

Нагадаємо, у новому парку, який розташований зовсім поряд з Києвом та одеською трасою, можна погуляти мальовничими алеями, посидіти біля водоспаду, пообідати в стильному кафе. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...