На одній із центральних станцій  метро «зникла» назва

На станції "Площа Українських Героїв" відбувається заміна літер старої назви.

У майстерні триває робота з виготовлення літер нового найменування

На станції метро «Площа Українських Героїв» із колійних стін демонтували колишню назву  «Площа Льва Толстого».

Про це повідомляє пресслужба столичного метрополітену.

Як розповіли співробітники підземки, роботи з демонтажу літер старої назви провели вночі. Між тим наразі на стінах відсутні нові написи, однак незабаром вони з’являться, адже триває робота з їхнього виготовлення.

За словами метрополітенівців, створення нових літер — кропітка робота через особливість історичного стилю шрифтів. Тому кожна літера виготовляється поштучно,  з дотриманням усіх пропорцій, радіусів, розмірів тощо.

Примітно, що шрифти абсолютно безкоштовно за власної ініціативи розробив  дизайнер Богдан Гдаль. Крім того, автор  отримав усі необхідні погодження від архітекторів станцій.

Зазначимо, що раніше на цій станції було замінено всі написи, які слугують навігацією для пасажирів, зокрема — інформаційні покажчики, табло, вказівники та карти-схеми. Також було перезаписано звукові оголошення, які транслюють у рухомому складі та на балюстрадах ескалаторів.

Нагадаємо, що у травні 2023 року рішенням Київської міської ради перейменували дві станції метрополітену: «Площу Льва Толстого» — на «Площу Українських Героїв», а «Дружбу народів» – на «Звіринецьку».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *