Двоповерховий, чи одноповерховий будинок?

Люди, під час будівництва, часто питають у себе: «будувати одноповерховий, чи двоповерховий будинок?» В більшості випадків, вважатися, що будівлі з другим поверхом, виглядають «солідніше», але зараз розгораєтеся тенденція на одноповерхові споруди. Ми спробуємо розповісти вам про всі переваги та недоліки.

Одноповерховий будинок: переваги

  • Більше житлової площі на квадратний фут. Не потрібно витрачати квадратні метри на сходи
  • Одноповерхові будинки безпечніші, ніж двоповерхові. Відсутність сходів виключатиме ризик падінь для маленьких дітей, людей з обмеженими фізичними можливостями та літніх людей. Крім того, евакуація під час пожежі, легша (і безпечніша).
  • Якщо ви плануєте провести все життя та старість в своїй домівці, краще буде одноповерховий варіант, так, як в літньому віці – сходи перетворюються на неприємну перешкоду.
  • Тихіше життя. Ви не почуєте кроків чи іншого шуму, що доноситься нагорі.
  • Більше варіантів дизайну. Одноповерхова будівля дає вам можливість на крєтив пов’язаний зі стелею за вікнами.
Люди, під час будівництва, часто питають у себе: «будувати одноповерховий, чи двоповерховий будинок?» В більшості випадків, вважатися, що будівлі з другим поверхом, виглядають «солідніше», але зараз розгораєтеся тенденція на одноповерхові споруди. Ми спробуємо розповісти вам про всі переваги та недоліки.

Одноповерховий будинкок: недоліки

  • Менше конфіденційності. Життя в один поверх означає, що ви на рівні очей з рештою світу, що проходить повз. Звичайно, якщо ви живете в лісі, це не буде проблемою, але в місті, це може приносити дискомфорт. Щодо рішення цієї проблеми – штори з напівпрозорої тканини, заховають вас від людського ока.
  • Вартість перепродажу може бути нижчою. Двоповерхові будинки в середньому вимагають вищих цін, оскільки попит серед сімей вищий. Але, тут все залежить від того, який саме будинок ви побудували.

Двоповерховий будинок: переваги

  • Вартість за квадратний метр для будівництва — менше. Це тому, що найдорожчі елементи домашнього будівництва — виїмка / фундамент та крокви / установка даху — будуються на меншій площі.
  • Ефективніше використання палива. Ви заощадите паливо, оскільки менша площа даху та зовнішньої стіни, піддаєтеся погодним умовам.
  • Кращі краєвиди. Чим вище ви знаходитесь, тим яскравіше пейзаж відкривається для вашого ока.
  • Більше відкритого простору. Оскільки ви займаєте менше земельної ділянки для будинку,  у вас буде простір для гарного подвір’я та саду .
Contemporary Люди, під час будівництва, часто питають у себе: «будувати одноповерховий, чи двоповерховий будинок?» В більшості випадків, вважатися, що будівлі з другим поверхом, виглядають «солідніше», але зараз розгораєтеся тенденція на одноповерхові споруди. Ми спробуємо розповісти вам про всі переваги та недоліки. frame two story home

Двоповерховий будинок: недоліки

  • Сходи. Сходи можуть з’їсти 100 квадратних футів житлової площі та збільшити вартість.
  • Відсутність різноманітності висоти стелі. Висота стель (і мансарди), як правило, нижча за одноповерхові будинки з рівною площею квадратних метрів і може мати відсутність різної висоти між кімнатами. Це може обмежити можливості для мансардних вікон.
  • небезпека на сходах. Сходи представляють потенційну небезпеку для маленьких дітей, людей похилого віку або тих, хто має проблеми з рухливістю. І якщо вам коли-небудь знадобиться встановити сходовий ліфт, розраховуйте витратити тисячі доларів.
  • Більше витрат — більше проблем. Будівництво двоповерхового будинку займає більше часу через другий (а іноді і третій горищний) поверх, додаткові сходи та інколи більш глибокий фундамент.
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *