Кияни просять Кличка облаштувати парковки поблизу його улюбленого мосту

Автівками відвідувачів забиті прилеглі двори

Мешканці столиці закликають міську владу вирішити проблему з організацією паркування навколо новоствореної паркової зони на острові «Оболонський» та парку «Наталка».

Відповідна петиція з цього приводу зареєстрована на офіційному сайті Київради.

Як пояснюють автори ініціативу, на сьогодні прибудинкові території всіх будинків, прилеглих до вказаних зон відпочинку, є повністю запаковані відвідувачами. Крім того, доволі часто таке паркування унеможливлює оперативний проїзд екстрених служб.

При цьому кияни нагадали столичним чиновникам, що Європейська практика сталого розвитку міста передбачає створення не лише місць відпочинку та рекреації, а і забезпечення базових потреб відвідувачів в тому числі в частині паркування транспортних засобів.

«Тож ми дуже просимо відреагувати на проблему що склалася та повернутися до питання створення паркінгу в цій частині району. Окрім цього данний об‘єкт може виконувати роль найпростішого укриття для населення. Також при будівництві паркінгу доречним буде розглянути створення функціональної зеленої та рекреаційної зони на верхньому її поверсі з метою розвитку Оболонської набережноЇ, як сучасної, комфортної зони відпочинку», – зазначили підписанти петиції.

Нагадаємо, міський голова Віталій Кличко на початку травня показав відео з «Мосту-хвилі», який з’єднає Оболонську набережну з островом і заявив, що ця зона відпочинку відкрита для відвідувачів.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *