Парк на Оболонському острові, на який було витрачено мільйони, не пройшов випробувань водою

Під час останніх злив острів затопило

Рекреаційна зона на острові Оболонський, на ремонт якої витратили 172 млн гривень, не пройшла випробувань дощем. Під час потужних злив у червні на острові затопило тільки-но облаштовані доріжки: як виявилося, вони мають таку будову, що вся вода збирається саме на них, а не стікає в землю обабіч.

Це не єдиний приклад того, як порушення правил будівництва ведуть до затоплення київських вулиць та об’єктів інфраструктури. Останні роки проблеми з підтопленням під час дощів переслідують Київ все частіше: зокрема, 15 червня цього року вулиця Антоновича перетворилася на річку з гейзерами – під напором води прорвало підземні комунікації, а потоки  змили асфальтове покриття.

Окрім застарілих зливнівок, які не спроможні впоратися з потужними дощами, у затопленнях часто винні забудовники, які з порушеннями під’єднують свої новобудови до  комунікацій – простіше кажучи, врізаються до каналізації незаконно. Також додають труднощів підприємства, які зливають у зливнівки технічну воду.

Як міська влада вирішує цю проблему та чи збирається вона її вирішувати взагалі – дивіться у новому випуску «В тіні Каштана».

Читайте також: Волонтери створили мапу дощових підтоплень Києва

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *