У Києві побили відомого захисника столичної старовини

Побито відомого столичного захисника старожитностей Дмитра Перова.

Потерпілий закликає знайти нападників

У Києві завдано тілесних ушкоджень відомому столичному захиснику старожитностей Дмитру Перову. Інцидент трапився на території садиби Замкова, навколо якої останнім часом не вщухає будівельний скандал.

Про це сам Перов повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

За його словами, 3 лютого попри відкрите кримінальне провадження відбувались роботи нвколо будинку Замкова.

«Цього разу будівельники демонтовували дерев’яні балки більш як сторічної будівлі. Балки — невід’ємна складова історичної памʼятки, речовий доказ у кримінальному провадженні щодо незаконного руйнування будівлі. Тож ми намагались недопустити їх вивезення», — написав Перов.

«За це, – додав він, моя подруга — Светослава Мілорадович, отримала удар кулаком в спину від «тітушки» забудовника, а я — в район сонячного сплетіння від прораба».

«У мене попередньо — забій і підозра на перелам ребра», — констатував Перов.

Він заначив, що з приводу цього інциденту звернувся з відповідною заявою до правоохоронців.

«Цікаво, як швидко поліція буде встановлювати їх особу та чим це закінчиться?» — поставив риторичне запитання захисник столичної архітектури.

Як повідомлялося, столична поліція за заявою забудовника, який веде роботи на історичній будівлі — будинку Замкова, відкрила кримінальне провадження щодо Дмитра Перова за ст. 206 (перешкоджання законній господарській діяльності) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, двоповерховий будинок у стилі класицизм було збудовано у 1899 році на замовлення адвоката Окружного суду Київської губернії Семена Замкова. У радянський період тут було комунальне житло, а в часи незалежності – комерційні приміщення та архів суду.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *