Попередили казнокрадство: в ремонт шкільного басейну хотіли «влити» шалену суму

БЕБ попередило розкрадання коштів під час ремонту басейну.

У справу втрутилися правоохоронці

Співробітники Київського територіального управління Бюро економічної безпеки попередили сумнівні витрати на суму у кілька десятків мільйонів гривень під час капітального ремонту шкільного басейну.

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Як розповіли  в  Бюро, управління освіти одного з районів столиці оголосило тендер на проведення робіт, на які планувало витратити понад 56,37 млн грн.

Під час аналітичного дослідження тендерної документації фахівці БЕБ встановили, що міським бюджетом було передбачено видатки, які лише частково покривають зазначений в закупівлі обсяг робіт. Про виявлені ризики було поінформовано відповідний структурний підрозділ КМДА.

Однак управління освіти проігнорувало рекомендації БЕБ та за результатами проведеної процедури закупівлі опублікувало намір укладення договору з підрядником.

Водночас, як з’ясувалося, переможець тендеру не мав матеріально-технічної бази, складських приміщень, достатньої кількості працівників відповідної кваліфікації, досвіду та фінансової платоспроможності для виконання робіт. Крім того, компанія фігурувала у кримінальному провадженні щодо заволодіння бюджетними коштами.

З огляду на ці  факти та встановлені додаткові ризики, аналітики Бюро повторно поінформували керівництво. За результатами розгляду рекомендаційного листа управління освіти ухвалило  рішення про скасування процедури закупівлі. 

Таким чином аналітики упередили ризикову витрату бюджетних коштів.

Нагадаємо, у Києві судитимуть директорку будівельної компанії, яка вкрала майже 3 мільйони гривень на ремонті стадіону в Дарницькому районі.

Правоохоронці викрили керівника одного з підрозділів «Київавтодору» на завищенні вартості робіт з реконструкції транспортної розв’язки.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *