Названо суму збитків, яких зазнав столичний аеропорт

Рівень фінансової стабільності залежить від виду діяльності підприємства

Столичний аеропорт «Бориспіль» за підсумками минулого року через російську військову окупаційну навалу на Україну отримав найбільшу суму збитків, яку оцінюють в понад мільярд гривень.

Про це повідомляє opendatabot.

«Найбільших збитків торік зазнав аеропорт «Бориспіль» — 1,4 млрд грн», — ідеться в повідомленні.

Водночас, як зазначається, попри значну кількість збиткових компаній, в Україні є й ті, що нарощують свої обороти. Так, обіги державної корпорації «Укрспецекспорт» за минулий рік зросли майже на третину — до 32 млрд грн. А «Павлоградський хімічний завод» від початку повномасштабного російського вторгнення збільшив обіг у 2,6 раза — до 8,2 млрд грн.

Водночас, незважаючи на великі обороти, лідерами за прибутком є зовсім інші підприємства. Зокрема, найприбутковішим державним підприємством країни за підсумками минулого року стали «Ліси України» з прибутком 2,8 млрд грн. А найбільше зростання прибутку продемонстрував торговий порт «Чорноморськ»: його прибутки впродовж минулого року зросли у 26 разів: з 37,2 млн до 986 млн грн.

Загалом лише 789 державних та казенних підприємств подали фінансові звіти у 2023 році. Це лише чверть від усіх держкомпаній в Україні в  2024 році.

Нагадаємо, за рік після запровадження столичною владою обов’язкової вимоги про зупинку руху всього комунального транспорту під час оголошення повітряної тривоги збитки київських транспортників від вимушеного простою склали 2,4 мільярда гривень.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *