Як узимку правильно користуватися в Києві електроприладами, щоб уникнути перевантаження мереж

Інформація про потужність електроприладів дуже важлива, її слід запам’ятати, щоб випадково не знеструмити свою квартиру чи будинок у Києві.

Нагадаємо, ще в серпні мер Києва Віталій Кличко попередив мешканців столиці, що ця зима буде важчою, ніж зазвичай. Температура в квартирах опуститься нижче за норму. Через можливі проблеми з енергоносіями опалювальний сезон найближчої зими в Києві може стати проблемним. Мер Києва порадив мешканцям заздалегідь підготувати теплий домашній одяг та теплі ковдри.

Поради щодо ефективного проходження опалювального сезону всіма мешканцями столиці дали Центр комунікації та Департамент житлово-комунальної інфраструктури Києва. Кожному, хто живе в квартирі або приватному будинку, варто перевірити потужність всіх електроприладів.

Це важливо знати для того, щоб не включати одночасно ті прилади, які споживають найбільше енергії, та уникнути збоїв у системі енергопостачання в умовах підвищеного навантаження – адже не секрет, що кияни цієї зими масово використовуватимуть електрообігрівачі.

Лідери з енергоспоживання у квартирах – електроплита, пральна машина, мікрохвильова піч, бойлер, масляний обігрівач, електрочайник, колорифер та кондиціонер. А ось холодильник, комп’ютер, фен, праска, телевізор та пилосос споживають відносно небагато електроенергії.

No votes yet.
Please wait...