Збірна команда Києва посіла перше місце на Чемпіонаті України з дзюдо серед молодших кадетів

29-30 вересня 2023 року у місті Винниках Львівської області проходив Чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років. У змаганнях взяли участь понад 620 спортсменів з 23 регіонів України.

За результатами змагань збірна команда міста Києва завоювала 13 медалей (3 — золоті, 6 — срібних і 4 — бронзових) та посіла перше місце у загальнокомандному заліку. Про це повідомили у Департаменті молоді та спорту КМДА.

Наші чемпіони та призери:

Фото з відкритих джерел

Кадети:

1 місце — Тимофій Руденко (-73 кг), Михайло Соляник (-81 кг);
2 місце — Владислав Матвійчук (-50 кг);
3 місце — Михайло Данько (-46 кг), Дмитро Галіч (-73 кг), Артур Макаренко (-90 кг);

Кадетки:

1 місце — Анастасія Левченко (-48 кг);
2 місце — Єлизавета Єрмоленко (-48 кг), Анастасія Северин (-52 кг), Діана Самойлюк (-57 кг), Дар’я Бойченко (-63 кг), Мирослава Хімчик (+70 кг);
3 місце — Вероніка Бойко (-52 кг).

В загальнокомандному заліку перемогу здобули представники міста Києва. Друге місце зайняла команда Дніпропетровської області (3-4-2), трійку призерів замкнули представники Харківщини (3-0-4).

До теми: цього року київський дзюдоїст став чемпіоном світу серед кадетів. На найвищу сходинку п’єдесталу пошани у ваговій категорії до 90 кг зійшов Нікіта Юданов.