Збірна Іспанії виграла першість Європи з футболу

«Червона фурія» перемогла англійську команду з рахунком 2:1

Перший тайм минув із перевагою іспанців, а рахунок було відкрито на 47-й хвилині після точного удару Ніко Вільямса, який грає за «Атлетік» із Більбао. На 73-й хвилині збірній Англії вдалося зрівняти рахунок, це зробив Коул Палмер із лондонського «Челсі».  А на 86-й хвилині іспанців уперед вивів Мікель Оярсабаль із «Реала» (Сосьєдад).

Як ідеться в огляді  на сайті football.ua, «ніхто не хотів ризикувати в цьому матчі вже з перших хвилин. Напруга була шаленою, тож кожна потенційна невдала дія могла стати фатальною. Отже, команди де в чому боялись загострювати, і їх за це можна цілком пробачити. Але ж і тактична підготовка була на рівні з обох сторін! Усі ходи були прочитані наперед, тож у цьому й переховується причина того, що ми побачили лише один удар у площину до перерви. У другому таймі все змінилось…»

Переможний гол Мікеля Оярсабаля став для «червоних» 15-м на Євро-2024. За результативністю вони побили колишній рекорд збірної Франції, яка забила 14 м’ячів на чемпіонаті Європи 1984 року. До цьогорічного розіграшу збірна Іспанії ставала тріумфатором Євро тричі: 1964-го (у фіналі виграла в Радянського Союзу 2:1), 2008-го (перемогла 1:0 Німеччину) і 2012-го (4:0 виграла в Італії). Ще одного разу іспанці фінал програли (1984 року господарям Євро французам).

Отже, загальна перемога в Німеччині стала для збірної Іспанії, яку називають ще «Червоною фурією»,  четвертою на Євро. Збірна Англії жодного разу чемпіонату Європи не вигравала, а у фіналі грала лише раз – у минулому розіграші, 2020 року, англійці в серії пенальті програли у фіналі італійцям (основний час – 1:1, серія пенальті – 3:2).

У матчах нинішньої першості Європи виступала і збірна України. 17 червня наші спортсмени програли Румунії 0:3, 21 червня виграли у Словаччини 2:1, 26 червня зіграли внічию з Бельгією 0:0 і покинули турнір.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.