З Пейзажної алеї невідомі демонтували скульптуру

Автор композиції чекає пояснень

У Києві невідомі вдень демонтували на Пейзажній алеї скульптуру «Дівчина на подушках».

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив автор композиції Констянтин Скритуцький.

«Група людей почала демонтаж скульптури «Дівчинки на подушках». Вони повідомили зібравшимся місцевим жителям, що на цьому місці буде встановлена інша скульптура. Проєкт ініційовано ГО «Андріївсько-пейзажна ініціатива», дозвіл на демонтаж надано Департаментом охорони культурної спадщини, про це повідомив чоловік, що назвався адвокатом ГО. Проте ніяких документів адвокат не надав», — написав Скритуцький.

За його словами, за таких обставин на місце події була викликана поліція.

По прибуттю наряду правоохоронців, зауважив Скритуцький, від адвоката ГО додалась інформація, що скульптура демонтована, бо вона в аварійному стані, потім, — що автор відмовився від ремонту, а ще згодом заявив, що скульптуру забирають на оновлення.

Як наголосив скульптор, ця інформація не відповідає дійсності, оскільки автора «Дівчини на подушках» ніхто не питав.

«Чекаємо на пояснення від ГО «Андріївсько-пейзажна ініціатива» та Департаменту охорони культурної спадщини», — резюмував Скритуцький.

Нагадаємо, у березні на столичній Пейзажній алеї раптово зник пам’ятник відомому літературному герою — Маленькому принцу. Як з’ясувалося, композицію забрав її автор для реставрації.

Більше новин, фото та відео у Телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в Телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в Телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *