З найкращим результатом на турнірі: українські шаблістки з Ольгою Харлан завершили виступ на чемпіонаті

Жіноча збірна України з фехтування на шаблях закінчила виступи на чемпіонаті світу, що проходить в італійському Мілані. Українки зупинилися за крок від медалі, посівши четверте місце.

Збірна України з Ольгою Харлан посіла четверте місце на чемпіонаті світу з фехтування на шаблях.

У бронзовому фіналі українки поступились збірній Південної Кореї з рахунком 32:45.

Однак результат нашої команди шаблісток є найкращим для України на ЧС-2023.

Командні змагання з фехтування на шаблях замикають програму чемпіонату світу-2023 для збірної України. В усіх інших видах зброї українці не доходили до півфіналу: найкращим результатом на турнірі був чвертьфінал у жіночій шпазі.

У командному турнірі з фехтування на шаблях жіноча збірна України виступала в складі Аліни Комащук, Юлії Бакастової, Олени Кравацької, а також Ольги Харлан.

Лідерці збірної України, зокрема, надали дозвіл на виступ у жіночому командному турнірі, призупинивши термін дії дискваліфікації, яку вона отримала за відмову від рукостискання з нейтральною росіянкою Анною Смірновою.