Українські фігуристи здобули золото етапу юніорського Гран-прі в Будапешті

Фігуристи Ірина Підгайна та Артем Коваль перемогли в танцях на льоду на етапі юніорської серії Гран-прі в Будапешті. Українці набрали 149,42 бала.

«Запальний рок-н-рол українців у довільному танці та високий рівень виконання підкорив глядачів і суддів. Вони отримали другу суму балів, як за ритмічну, та і за довільну програму, але за підсумком двох виступів (149, 42 бали) піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу», — йдеться у повідомленні Міністерства молоді та спорту України.

Для Підгайної та Коваля це перша нагорода на рівні юніорської серії Гран-прі у кар’єрі. Їхнім попереднім найкращим результатом було четверте місце на Baltic Cup у 2022 році.

Зазначимо, що для України це друга медаль на цьому Гран-прі. Раніше Віолетта Сєрова та Іван Хобта стали срібними призерами змагань. Востаннє Україна здобувала одразу дві медалі на одному етапі юніорської серії у 2015 році.

Також цього тижня борчиня з Ірпеня Ірина Коляденко стала бронзовою призеркою Чемпіонату світу з вільної боротьби. А українка Дар’я Кравчук сталасрібною призеркою Чемпіонату Європи з класичних шахів.