Вип’ємо: Кличка закликають поліпшити якість  води

Кияни збирають підписи

Мешканці столиці закликають міську владу приділити увагу і вирішити питання  поліпшення якості води, яка подається з водогонів.

Відповідну петицію з цього приводу зареєстровано на офіційному сайті Київради.

Як пояснюють автори звернення, останній місяць вода в кранах мешканців столиці  має не дуже приємний запах. Так,  у соцмережах  велика частка людей зазначає,  що вода має запах несвіжої  риби. А частина киян  взагалі скаржиться на розлади шлунку, які виникли  після вживання  води, що набула неприємного запаху.

Водночас, наголошують підписанти документа, скарги надходили з різних районів міста — на обох берегах Києва спостерігається проблема з якістю води.

Враховуючи такий перебіг подій, кияни закликають КМДА створити спеціальну комісію, з’ясувати причини появи неприємого запаху водогінної води та усунути проблему.

Як повідомлялося, «Київводоканал» винайшов «революційне» визначення якості стічних вод у ставку Бортницької станції.

Нагадаємо, ПрАТ Акціонерна компанія «Київводоканал» вирішила виплатити майже мільйон гривень тому, хто надасть найкращі умови постачання захисних касок та іншого спорядження для працівників підприємства.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *