Відомий актор просить підтримати петицію про створення зоополіції

Зоополіція допомагатиме «людським» поліцейським боротися зі злочинами проти тварин

Український актор та зоозахисник Олексій Суровцев закликав українців підтримати петицію про створення зоополіції, опубліковану на сайті Кабінету Міністрів.

За словами актора, зоополіція буде медіатором між громадськістю та звичайною поліцією.

«Тобто, в першу чергу, зоополіція буде допомагати нашій поліції, яка не розуміється взагалі в пунктах жорстокого поводження з тваринами. Це найголовніше  тому,  що, наприклад, нещодавно заварили на Троєщині котів у підвалі – просто заварили, вони там помирали. Там був померлий кіт, але наша поліція навіть не зафіксувала цього», – розповів Суровцев в інтерв’ю «Каштан NEWS».

Актор впевнений, що якщо правоохоронці дійсно почнуть карати тих, хто знущається над тваринами, хоча б адміністративними штрафами, люди почнуть нарешті розуміти, що за жорстоке поводження з тваринами вони нестимуть відповідальність.

Наразі петиція, створена президенткою Асоціації зоозахисників України Мариною Сурковою, зібрала понад 17 000 підписів. До кінця збору підписів залишилося 66 днів. Для того, щоб  Кабінет Міністрів України розглянув петицію, вона має зібрати 25 000 підписів.

Подивитися повне інтерв’ю Олексія Суровцева можна за посиланням.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *