Українські паралімпійці додали «золота» до спортивної скарбниці

Вітчизняна збірна набирає медалі

Українські спортсмени на Паралімпіаді у Франції 2 вересня здобули ще дві золоті медалі, довівши таким чином загальну їхню кількість у вітчизняному кошику до п’яти.

Відповідні дані наведені в таблиці змагань.

Так, українські плавці Денис Остапченко та Сергій Паламарчук змогли здобути одразу дві медалі у 50-метрівці на спині. Зокрема, Остапченко зміг фінішувати за 45,16 секунд, а Паламарчук — за 50,48 секунд.

Своєю чергою бігун Ігор Цвєтов став чемпіоном Паралімпійських ігор-2024 за результатами забігу на 100-метрівці, посівши перше місце.

Таким чином,  за результатами змагань збірна України здобула вже 33 медалі, посівши 10 місце  в  загальному медальному заліку.

Нагадаємо, Паралімпійські ігри  проходять у Парижі. Участь у них беруть 46 українських параспортсменів.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.