Стало відомо, хто найчастіше підтримує законопроєкти в парламенті

Нардепи різних фракцій і груп демонструють високу підтримку рішень парламенту

Найчастіше ухвалені закони на пленарних засіданнях Верховної Ради України підтримують депутати «Слуги Народу», групи «Довіра», а також ексдепутати ОПЗЖ з груп «Відновлення України» і «Платформа За життя та мир».

Такі дані власних досліджень наводить Комітет виборців України.

Як зазначають аналітики, впродовж першого півріччя цього року у ВР було ухвалено 70 законів. Як правило, кнопку «за» натискали 82 відсотки депутатів «Слуги Народу» (194 депутати), 70 відсотків – групи «Довіра», 64 – групи «Відновлення України», 58 – групи «Платформа За життя та мир».

Також «за» віддавали свої голоси 50 відсотків депутатів «Голосу», 49 – «Європейської Солідарності», 48 – «За майбутнє», 44 – позафракційних.

Водночас найменша підтримка ухвалених Верховною Радою України рішень спостерігається серед депутатів ВО «Батьківщина» – в середньому 34 відсотки його складу тиснули під час голосування на пленарному засіданні кнопку «за».

Водночас депутати «Слуги Народу» самостійно не забезпечили 226 голосів «за» жодного разу. Лише 16 законів із 50-ти ухвалених (без ратифікаційних документів) отримали підтримку понад 200 депутатів фракції. Максимальний рівень підтримки становив  219 голосів «за».

Варто відзначити, що загалом народні депутати різних фракцій і груп демонструють високу підтримку рішень парламенту. В середньому ухвалені закони підтримували 279 народних депутатів. А кожен п’ятий закон було прийнято конституційною більшістю. Найбільшу підтримку отримали проєкти щодо продовження воєнного стану і мобілізації. 

Нагадаємо, у Верховній Раді України дві депутатські групи перебувають на межі зникнення через недостатню кількість депутатів у своєму складі.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *