Слава Комісаренко: “Нам ваша війна не цікава”

Відомий білоруський комік Слава Комісаренко, а також його менеджери в грубій формі відмовили в допомозі українським волонтерам. Пропозицію про співпрацю з артистом надіслали волонтери, які поширюють інформацію про збір коштів для ЗСУ та гуманітарної допомоги постраждалим від російської агресії. Менеджерам артиста було направлено стандартну пропозицію про співпрацю, складену в коректній діловій формі.

Як відповідь було отримано категоричну відмову: “Ще раз повторюю для тупих! Славу ваша війна не цікавить! Ніяких грошей ми жертвувати не будемо! Рекламу для вашого ЗСУ ми теж робити не будемо!”. Скріншоти з листуванням, які це підтверджують, опублікувала низка телеграм-каналів (https://t.me/baza_coalicii_una_unso).

Окремими користувачами висловлюється пропозиція про визнання Комісаренка “ворогом України” і заборону йому в’їзду в нашу країну. На думку волонтерів, позиція Комісаренка свідчить про брехливість і лицемірність, оскільки основна частина гумористичного матеріалу коміка якраз присвячена антиросійському порядку денному.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *