Президент представив у Верховній Раді План перемоги України

Президент Зеленський у Верховній Раді озвучив План перемоги.

До Плану перемоги входять п’ять пунктів: перший – геополітичний,  другий і третій – військові, четвертий – економічний, п’ятий – безпековий. Ще є три таємні додатки

Раніше Президент України Володимир Зеленський презентував лідерам провідних європейських країн План перемоги і заявив, що діяти спільними зусиллями треба вже зараз, протягом найближчих місяців.

Сьогодні ж Глава держави наголосив, що Росія не шукає чесного миру, правитель держави-агресора Володимир Путін збожеволів і хоче війни, особисто він не зміниться, він глухий до всіх інших.

Фото: офіційний телеграм-канал

«Перший пункт (і дуже важливий) – це запрошення в НАТО. Зараз. Це визначеність, як партнери бачать місце України в архітектурі безпеки».

За словами Глави держави, другий пункт – оборона, це незворотнє зміцнення української оборони і розворот війни в сторону РФ (в тому числі повернення війни на ворожу територію). Цей пункт має таємний додаток.

Третій пункт –  стримування російської агресії. Під нього теж є таємний додаток, до якого мають доступ лідери США, Британії, Італії. Україна пропонує розмістити на своїй території комплексний неядерний пакет стримування подальшої російської агресії.

Четвертий пункт – стратегічно-економічний потенціал України. Плюс таємний додаток, який передається США і ЄС. Він передбачає угоду з партнерами.

Пʼятий пункт – розрахований на післявоєнний час. Український досвід має бути використаний для всього Альянсу і захисту Європи. Київ пропонує заміщення американських військових у Європі українськими після війни.

Раніше радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі національного телемарафону «Єдині новини», конкретизував деякі положення цього Плану, наприклад, щодо військового примусу Росії. Мається на увазі «урахування досвіду війни в Курській області, війни в Донецькій області. Скільки, якої номенклатури зброї нам потрібно, як швидко вона має бути на полі бою. Ну і, відповідно, які інвестиції потрібні у ВПК України, щоб збільшити власне виробництво далекобійних можливостей», – пояснив радник.

Подоляк зазначив, що план військового примусу також передбачає «суттєве збільшення війни на території РФ» та усунення «всіх цих неформальних обмежень, які заважають завдавати системних ударів вглиб РФ».

 «Пропозиції України – це не про теорію, не про те, що може бути, як може бути, як теоретично ми можемо про це думати тощо. План України побудований на фактологічному аналізі того, що відбувається, по-перше, по лінії фронту, по-друге, в Курській області на території РФ. Там є аналіз того, як можна використовувати ефективну зброю, якщо вона буде у відповідній кількості, як це впливатиме на ситуацію на лінії фронту та соціальні настрої в РФ», – зауважив Подоляк.

Читайте також: Україна вироблятиме зброю спільно зі США – історична домовленість

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *