Під час ремонту бази відпочинку метрополітену вкрали гроші

Розкрадання під час ремонту бази відпочинку "Метро".

Правоохоронці встановили посадовицю, яку підозрюють у фінансовій оборудці

Столичні правоохоронці вручили підозру одній із посадових осіб КП «Київський метрополітен» у завданні збитків рідному підприємству на суму понад 300 тисяч гривень під час реконструкції бази відпочинку «Метро» на берегу річки Десна.

Про це повідомляє прокуратура Києва.

Як розповіли в правоохоронному відомстві, слідство встановило, що до оборудки причетна керівниця кошторисного відділу Київського метрополітену.

Зокрема, з’ясовано, що київська підземка уклала  договори з підрядником на капремонт блоків у котеджах бази відпочинку «Метро» в селі Літки Київської області.

Однак під час формування кошторису на будівельні роботи підозрювана допустила навмисне завищення цін, яке нібито було вмотивовано тим, що роботи виконуються за специфічних ускладнених умов.

Проте встановлено, що під час проведення ремонту на базі відпочинку «Метро» були неправомірно застосовані підвищувальні коефіцієнти вартості робіт, що і призвело до збитків для бюджету підприємства на суму понад 300 тисяч гривень.

Нагадаємо, прокурори Подільської окружної прокуратури Києва повідомили про підозру посадовцю КП «Київський метрополітен», який відповідав за поставку вагонів для підземки, внаслідок чого підприємству  було завдано збитки на суму 13,1 млн грн.

Як повідомлялося,  існують три чинники, які суттєво негативно вплинули на  роботу столичної підземки

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в Телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *