Олімпіада: українка здобула «срібло» у жіночій боротьбі

У п’ятнадцятий день Олімпійських ігор представники національної збірної України змагалися у восьми видах спорту

Жіноча боротьба (вагова категорія до 62 кг): Ірина Коляденко виборола срібну нагороду, поступившись у фіналі японці Сакурі Мотокі, повідомляє НОК України.

Вільна боротьба: Олександр Хоцянівський посів 16-те місце у ваговій категорії до 125 кг, не змігши перемогти поляка Роберта Барану у першій сутичці втішної сітки. Муразі Мчедлідзе у ваговій категорії до 97 кг в 1/8 фіналу переміг бронзового призера останніх двох чемпіонатів світу Ібрагіма Чіфчі з Туреччини, але поступився в 1/4 грузину Гіві Мачарашвілі. Вихід останнього у фінал дозволив українцеві продовжити боротьбу за бронзу

Легка атлетика: Олег Дорощук з особистим рекордом на шостому місці завершив фінал у стрибках у висоту.

Артистичне плавання (дуети): Марина Алексіїва та Владислава Алексіїва посіли п’яте місце.

Стрибки у воду (вишка 10 м): Олексій Середа у фіналі посів восьме місце:

Художня гімнастика (групи, багатоборство): українська команда у складі Діани Баєвої, Аліни Мельник, Валерії Перемети, Кіри Ширикіною та Марії Височанської на сьомому місці завершила фінальні змагання.

Веслування на байдарках і каное: Марія Повх, ставши шостою у своєму півфінальному заїзді в байдарці-одиночці на 500 м, вийшла у фінал С, де посіла восьме місце. Людмила Лузан та Анастасія Рибачок в каное-одиночці на 200 м посіли сьоме і восьме місця відповідно у своїх півфінальних заїздах і вийшли у фінал B. Анастасія завершила його шостою. Людмила не стартувала.

Сучасне п’ятиборство: Валерія Пермикіна посіла 10-те місце у півфіналі B, зупинившись за крок від виходу у фінал.

Брейкінг: Олег «Kuzya» Кузнєцов посів третє місце в своїй груп і не зміг вийти у чвертьфінал.

Сьогодні, 11 серпня, у 16-й — заключний день Олімпійських ігор буде змагатися один представник національної збірної України.

Вільна боротьба: чоловіки, в.к. до 97 кг, втішна сутичка: Муразі Мчедлідзе.

Сьогодні також о 22:00  відбудеться церемонія закриття ХХХІІІ Олімпійських Ігор у Парижі.

Більше новин, фото та відео у Телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в Телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в Телеграмі.</p