Олімпіада: гімнаст Олег Ковтун став срібним призером

У десятий день Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України змагалися в шести видах спорту

Про це повідомляє НОК України.

Спортивна гімнастика: Ілля Ковтун уперше в кар’єрі зійшов на олімпійський п’єдестал, ставши срібним призером у вправах на паралельних брусах. Олег Верняєв у цьому фіналі став восьмим.

Кульова стрільба (швидкострільний пістолет 25 м): Павло Коростильов посів п’яте місце у фіналі.

Стрибки у воду (вишка 10 м): Софія Лискун показала 25-й результат і не змогла кваліфікуватися до півфіналу, куди виходило 18 спортсменів.

Легка атлетика: у бігу на 400 метрів з барʼєрами Анна Рижикова фінішувала другою в  своєму втішному забігу і пробилася до півфіналу. Вікторія Ткачук, яка в своєму втішному забігу стала сьомою, припинила боротьбу. Олександр Погорілко не кваліфікувався до півфіналу, посівши третє місце у втішному забігу на 400 метирів.

Боротьба (вагова категорія до 68 кг): Тетяна Сова-Ріжко в 1/8 фіналу програла представниці Індії  та, не отримавши шанс на втішний поєдинок через подальшу поразку суперниці, завершила виступи на Іграх.

Веслувальний слалом (каяк-крос): єдина представниця України у веслувальному слаломі Вікторія Ус в останній  із трьох дисциплін — каяк-кросі зупинилася на стадії чвертьфіналу, посівши  в  своєму заїзді третє місце.

Шостого серпня українці вийдуть на старт у чотирьох видах спорту.

Веслування на байдарках і каное: чоловіки, попередні заїзди, байдарка-четвірка 500 м: Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Ігор Трунов, Іван Семикін.

Жінки, попередні заїзди, каное-двійка 500 м: Людмила Лузан, Анастасія Рибачок.

Чоловіки, попередні заїзди, байдарка-двійка 500 м: Олег Кухарик, Ігор Трунов.

Скелелазіння: жінки, 1/2 фіналу, болдеринг: Євгенія Казбекова.

Чоловіки, кваліфікація, швидкість: Ярослав Ткач.

Боротьба (вагова категорія до 50 кг): жінки, 1/8 фіналу: Оксана Лівач.

Легка атлетика: чоловіки, кваліфікація, метання списа: Артур Фельфнер.

Жінки, 1/2 фіналу, 400 м з барʼєрами: Анна Рижикова.

У медальному заліку з сімома нагородами Україна посідає 18-ту позицію.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.