Олімпіада: чого досягли українці та в чому поступилися

В одинадцятий день Олімпійських ігор представники національної збірної України змагалися в чотирьох видах спорту

Веслування на байдарках і каное: Людмила Лузан та Анастасія Рибачок показали другий результат у своєму попередньому заїзді в каное-двійці на 500 метрів і  вийшли до 1/2.

Екіпаж байдарки-четвірки на 500 метрів у складі Олега Кухарика, Дмитра Даниленка, Ігоря Трунова та Івана Семикіна провів два заїзди. Фінішувавши четвертими в попередньому раунді, українці не змогли напряму вийти до півфіналу, але зробили це завдяки п’ятій позиції в 1/4.

Олег Кухарик та Ігор Трунов у байдарці-двійці на 500 метрів ані з першої спроби через попередній раунд (третє місце в заїзді), ані з другої – через чвертьфінал (шосте місце в заїзді) не змогли кваліфікуватися у півфінал Олімпіади-2024.

Скелелазіння: Євгенія Казбекова на 14-му місці закінчила першу частину півфіналу — болдеринг. Друга частина (трудність) відбудеться в четвер, 8 серпня.

Ярослав Ткач із сьомим результатом пройшов у плей-оф, де подолав трасу за 5.17 секунди  і поступився з різницею 0,01 французу Басса Мавему. Для виходу до чвертьфіналу за найкращим часом серед тих, хто програв у своїй парі, цього теж виявилося замало.

Боротьба (вагова категорія до 50 кг): Оксана Лівач здолала в стартовій сутичці Актенге Кеунімжаєву з Узбекистану, але поступилася в 1/4 майбутній фіналістці Вінеш Пхогат з Індії, а отже, в середу, 7 серпня, продовжить боротьбу у втішній сітці.

Легка атлетика: Артур Фельфнер показав 15-й результат у кваліфікації метання списа  й  не зміг відібратися у фінал Ігор-2024. Анна Рижикова показала сьомий час у півфіналі 400 метрів з барʼєрами і завершила виступи на Олімпіаді.

Як  повідомляє  НОК України, сьогодні, 7 серпня, представники національної збірної України будуть змагатися в шести видах спорту.

Легка атлетика: змішана естафета, спортивна ходьба: Іван Банзерук, Людмила Оляновська.

Чоловіки, стрибки у висоту: Владислав Лавський, Олег Дорощук, Андрій Проценко.

Веслування на байдарках і каное: жінки, попередні заїзди, байдарка-одиночка 500 м: Марія Повх. Чоловіки, попередні заїзди, каное-одиночка 1000 м: Павло Алтухов.

Греко-римська боротьба: чоловіки, до 67 кг, 1/8 фіналу: Парвіз Насібов. Чоловіки, до 87 кг, 1/8 фіналу: Жан Беленюк.

Жіноча боротьба: жінки, до 50 кг, втішна сутичка: Оксана Лівач.

Стрибки у воду (трамплін 3 м): жінки, кваліфікація: Вікторія Кесарь.

Бокс (вагова категорія 80 кг): чоловіки, фінал – Олександр Хижняк.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.