На благодійний аукціон виставлять картини

З метою допомоги родинам полеглих воїнів у Національному музеї літератури України відбудеться благодійний аукціон колекційного та сучасного живопису «Київський арт-вернісаж»

Серед лотів – картини відомих українських художників Тетяни Яблонської, Сергія Шишка, Федора Манайла, Романа Сельського, Матвія Коган-Шаца та багато інших, інформує сайт мистецького закладу.

На аукціон також буде виставлено графіку ХІХ сторіччя Ніколя Пуссена.

Сучасний живопис представлятимуть роботи творчого подружжя Костянтина та Світлани Шаповалових. Особливістю аукціону є демократична цінова політика. Деякі лоти стартуватимуть від однієї гривні, тому взяти участь зможуть не тільки колекціонери, а й пересічні українці, які бажають допомогти сім’ям тих, хто віддав своє життя за незалежність країни.

З лотами аукціону можна ознайомитися на передаукціонній виставці з 25 до 29 квітня. Початок аукціону о 14.00. Реєстрація для участі оффлайн та онлайн обов’язкова: https://forms.gle/2ecjw7LwY84P5Jzr8

Аукціон організовують за підтримки Громадської ради при Міністерстві оборони України та Національного музею літератури. Подія відбудеться 30 квітня 2024 року (вулиця Богдана Хмельницького, 11, станція метро «Театральна»).

Читайте також: ХУДОЖНИКИ ВЛАШТУВАЛИ ВИСТАВКУ ОСОБЛИВИХ ЕСКІЗІВ

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *