Кияни пропонують карати депутатів-прогульників 

Зареєстровано петицію щодо покарання депутатів-прогульників.

Містяни розпочали збір підписів

Мешканці столиці закликають міську владу визначитися з покаранням депутатів, які прогулюють роботу  Київради.

Відповідну петицію з цього приводу зареєстровано на офіційному сайті Київради.

«Просимо Київську міську раду створити постійну комісії з питань прогулів депутатського корпусу», — зазначається в документі.

Як пояснюють автори петиції, до такої комісії  треба перевести всіх депутатів, які не хочуть брати участь у  роботі сесії і відвідувати інші комісії.

«Адже зараз депутат не може бути без комісії, а комісії не можуть нормально працювати, якщо немає кворуму», — наголосили ініціатори новації.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила проєкт Постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії з питань дослідження ефективності функціонування органів публічної влади міста Києва як столиці України у період дії правового режиму воєнного стану.

Як повідомлялося, у Верховній Раді України дві депутатські групи перебувають на межі зникнення через недостатню кількість депутатів у своєму складі та можуть бути розпущені.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *