Киянка виборола Кубок Європи із дзюдо

Відмінний результат продемонстрували українські кадети на Кубку Європи серед спортсменів до 18 років

Змагання відбулися в польському місті Б’єльсько-Б’яла. Від України за нагороди боролися 72 спортсмени, шістьом із них вдалося завоювати медалі. Одна з них – киянка Анна Олійник-Корнійко, яка вже вдруге виборює Кубок Європи із дзюдо серед кадетів.

Про це повідомила пресслужба Федерації дзюдо України.

У квітні 2024 Анна взяла «золото» на татамі в чеському Тепліце. У місті Бельсько-Бяла для Анни найважчим видався фінал, в якому українська спортсменка зустрічалася з чинною чемпіонкою Туреччини, своєю принциповою суперницею Туаною Гуленай.

На шляху до вищої сходинки п’єдесталу українська дзюдоїстка в своїй ваговій категорії до 70 кг провела двобої із п’ятьма суперницями. Послідовно Анна здолала Діану Бенкову (Польща), Віту Худіку (Хорватія), Мартину Скорупінську (Польща). А в півфіналі  за 14 секунд блискуче перемогла Валері Томбоу з Бельгії.

Сьогодні Анна Олійник-Корнійко разом зі своїми тренерами Олександрою Старковою та Кареном Балаяном готуються до чемпіонатів Європи та світу, які відбудуться в червні в Болгарії та наприкінці вересня в Туркменістані.

Додамо, що на Кубку Європи в Польщі українська збірна дзюдоїстів святкувала і командну перемогу, виборовши у підсумку шість призових місць.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.