Київ посів друге місце на Кубку України з кікбоксингу WAKO. ФОТО

Київ посів друге місце у командному заліку на Кубку України з кікбоксингу WAKO, який пройшов з 12 по 15 жовтня у Хмельницькому. Про це «Вечірньому Києву» повідомив голова відокремленого підрозділу федерації кікбоксингу України WAKO у місті Києві Олександр Желепа.

Змагання відбулися серед чоловіків та жінок від 19 до 40 років у різних вагових категоріях від 48 до 94 кілограмів. За перемогу змагалися у шести розділах: К-1, фул-контакт, лоу-кік, кік-лайт, поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Серед киян учасниками Кубка стали 28 спортсменів та п’ять спортсменок. Загалом вони вибороли 11 третіх місць, сім — других та 13 — перших місць. Такі результати дозволили Києву посісти друге місце у командному заліку серед 20 областей-учасників.

Київські спортсмени на Кубку України з кікбоксингу WAKO. Фото надав Олександр Желепа

«Кубок України проводиться один раз на рік для того, щоб підбити підсумки року. Здебільшого, змагання проходять перед Чемпіонатом Європи, Чемпіонатом світу.

Спортсмени виступають для того, щоб показати, у якій формі на сьогодні перебувають, попрактикуватися перед міжнародними змаганнями. Це можливість для них підтримати моральний дух та оцінити свої сили», — розповів Олександр Желепа.

Він додав, що через місяць, з 24 по 30 листопада, у Португалії пройде Чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO, у якому візьмуть участь і київські спортсмени.

7 жовтня у столиці пройшов Благодійний вечір професійного боксу імені Михайла Зав’ялова. 36-річний боксер з Кременчука Сергій Радченко технічним нокаутом переміг 28-річного киянина Дмитра Сергуту у бою за одразу два пояси — чемпіона України та чемпіона WBC Ukraine у важкій вазі.