Дещо про статки головного борця з корупцією КМДА

Після створення в структурі КМДА Департаменту з питань запобігання та виявлення  корупції  стрічки новин часто майорять заголовками про чергові хабарі, обшуки і підозри

Чим же  тоді займається антикорупційний загін? «Kаштан  NEWS» проаналізував  його роботу за перше півріччя існування і особливих успіхів не побачив.

Проаналізували ми й розмір заробітної  плати, яку отримує головний антикорупціонер столиці Олег Тимошенко. Вона, за офіційною інформацією, становить аж… 12 тисяч гривень. 12 тисяч гривень за боротьбу з розкраданням бюджетних мільйонів. У столиці. Мотивація просто неймовірна.

Окрім цього, Тимошенко озвучив депутатам Київради, що отримує максимальну пенсію. Ми заглянули у свіженьку декларацію Олега Миколайовича за 2023 рік.

У власності дружини Олега – Вікторії квартира в  Києві. Проте це не завадило Олегу Миколайовичу користуватися службовою квартирою в  Шевченківському районі. Видали цю квартиру, згідно з декларацією, 10 травня 2022 року. Того дня, до слова, дружина Вікторія набула права на другу квартиру в Києві. Також задекларовано  квартиру в місті Бахмут Донецької області.

У власності подружжя дві автівки  – Mitsubishi Galant, 2011 року, та Volkswagen Tiguan за майже мільйон гривень. Ціна авто, як вказано в декларації, 950 тисяч гривень. Належить авто не Олегу Миколайовичу, а його дружині Вікторії.

Цікаво, що придбана автівка була під час повномасштабної війни. І ще цікавіше – 11 листопада 2023 року. Тобто майже через два тижні після призначення Олега Миколайовича на посаду головного антикорупціонера столиці.

Працює  в  родині, згідно з декларацією, лише Олег Тимошенко. Жодних доходів з боку дружини.  Проте це не завадило Вікторії Тимошенко купити авто за мільйон та задекларувати 53 тисячі доларів США. Олег Миколайович декларує  скромні 300 тисяч гривень готівкою.

Докладніше про роботу антикорупційного Департаменту дивіться у випуску «В тіні Каштана».

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *