21-річний киянин завоював золото у новій дисципліні на Чемпіонаті Європи з плавання

Чемпіонат Європи з плавання U-23, який приймав ірландський Дублін, завершився 13 серпня.

Змагання включали повну програму чемпіонату світу для індивідуальних запливів та спеціальні запливи на вибування «Skins Race» на дистанції 50 м вільним стилем, де вихованець ШВСМ міста Києва — Владислав Бухов завоював золоту медаль. Про це повідомили у Департаменті молоді та спорту КМДА.

У вирішальному запливі Бухов першим торкнувся бортика басейна на фініші (24,49 секунди).

Перегони на вибування на 50 м вільним стилем (Skins Race) проводилася на Чемпіонаті Європи U23 вперше в історії.

Також Владислав здобув бронзу змагань на дистанції 50 вільним стилем з результатом 21,96.

Владислав Бухов. Фото з відкритих джерел

Владислав Бухов — український плавець, чемпіон світу та дворазовий бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи.
У січні 2020 року на турнірі у Люксембурзі встановив новий юніорський рекорд світу та Європи на дистанції 50 метрів батерфляєм та виграв срібну медаль. Окрім цього на дистанції 50 метрів вільним стилем став третім та виконав норматив на Олімпійські ігри 2020 року.
Народився у Донецьку, живе і тренується у Києві. Його тренером є Андрій Хлопцов.

Нещодавно столичний студент виборов золото на чемпіонаті з ракетомодельного спорту у США. Денис Мозок посів перше місце у класі S4A — моделі планерів із прискорювачем на тривалість польоту.