Володимир Бебешко зазнав інсульту

«Не міг пересуватися та говорити»: 69-річний Володимир Бебешко пережив інсульт

Фото: Facebook Володимира Бебешка

Продюсер Володимир Бебешко три роки тому пережив інсульт і оселився у Варшаві. Нині він продовжує там реабілітаційний процес. Про це Бебешко повідомив у бесіді зі Славою Дьоміним.

— Зараз я мешкаю у Варшаві, в Польщі, вже три роки, тому що, відверто кажучи, я захворів. Я б не залишав Україну, але так склалося, що мене вразило, і я мушу бути в Польщі. Вразило серйозно, я не міг пересуватися, не міг говорити. Але зараз я створюю музику, сподіваюся, що стане ще краще, — поділився він.

Бебешку вже краще. Він працює над новим проєктом DJ Bebik. Під цим псевдонімом продюсер вже презентував танцювальний трек «Ла-ла-ла».

— Я по три години гуляю у лісі, використовуючи палиці, виконую фізичні вправи тощо. Це вимагає часу. Хочеться жити, просто хочеться жити. Лікарі сказали, що 15% людей після інсульту можуть повернутися до нормального стану. Я живий, Бог дав мені ще можливість говорити, на щастя, — підсумував продюсер.

У 90-х роках Володимир Бебешко був у шлюбі з рок-виконавицею Вікторією Врадій (Сестричка Віка). Разом вони емігрували до США, проте Бебешко згодом повернувся в Україну. Його другою дружиною стала джазова співачка Саша Бєліна. 

У 2008 році Бебешко спільно з лідером гурту «Скрябін» Андрієм Кузьменком заснував жіночий колектив «Пающіє труси». Протягом 10 років він був продюсером Міли Нітіч. Також Бебешко виступав у ролі музичного продюсера проєкту «Шанс».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *