У Києві закриють декілька станцій метро: що відомо

У Києві кілька станцій метро закриють на ремонт. З 9 грудня рух поїздів Оболонсько-Теремківською лінією метро відбуватиметься між станціями “Героїв Дніпра” та “Либідська”.

Як повідомляє КП “Київський метрополітен”, ремонт відбудеться на перегінному тунелі між станціями “Деміївська” та “Либідська”.

Рух поїздів на цьому відрізку доведеться повністю зупинити до завершення ремонтних робіт. Таке рішення прийняла Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.

В адміністрації зауважили, що закриті станції метро “Деміївська”, “Голосіївська”, “Васильківська”, “Виставковий центр”, “Іподром”, “Теремки” працюватимуть в режимі укриття. Для забезпечення перевезення пасажирів будуть організовані дублюючі маршрути наземного транспорту від станції метро “Теремки” до станції метро “Либідська”.

У КМДА повідомили, що за попередніми розрахунками, відновлювальні роботи триватимуть близько 6 місяців і проводитимуться на поверхні землі. За цей час спеціалісти планують провести необхідні експертизи та дослідження. І потому стабілізувати конструкції та провести відновлювальні роботи.

Нагадаємо, працівники інформаційних зон головних вокзалів Києва отримали спеціальні планшети. На пристроях встановлена програма для пасажирів із вадами слуху. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...