“Київ Цифровий” повідомлятиме киян про можливі відключення електроенергії

Відключення електроенергії в Києві. Мобільний застосунок “Київ Цифровий” і компанія ДТЕК “Київські електромережі” домовилися інформувати киян.

Як повідомляє Київська міська державна адміністрація, у мобільному застосунку можна буде знайти інформацію про стабілізаційні чи екстрені відключення, якщо вони будуть. 

Всі абоненти розподілені за групами, які можуть бути відключені від електропостачання для стабілізації системи у випадку дефіциту енергії.

У «Київ Цифровому» ви зможете бачити, до якої з 6 груп належить адреса користувача, і отримувати сповіщення, якщо в цій групі стабілізаційні вимкнення світла.

Що необхідно, щоб скористатися послугую:

  • Відкрити розділ меню “Комунальні послуги”, а далі — “ДТЕК Світло”.
  • Додати адресу, якщо вона не збереглася автоматично.
  • Отримувати сповіщення і переглядати актуальний графік відключень.
  • Можна отримувати повідомлення про світло цілодобово або увімкнути режим “Не турбувати вночі”.
  • Крім того, в налаштуваннях профілю “Київ Цифровий” можна ввімкнути “Нагадування о 19:00 про економію електроенергії”. Тоді застосунок нагадуватиме про потребу вимкнути зайві електроприлади.

Розробники “Київ Цифровий” і компанія ДТЕК “Київські електромережі” також планують інформувати киян про планові роботи та аварії на електромережах.

Нагадаємо, серед вулиць, які хочуть перейменувати, окрім Повітрофлотського проспекту, значаться також вулиці Булгакова, Білгородська, Туполєва та ін. Кожен киянин може обрати свій варіант назви через додаток “Київ цифровий”.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...