У Києві на місці радянського пам’ятника створять унікальний парк

На розі вулиць Олеся Гончара та Богдана Хмельницького з’явиться акустичний парк.

Як повідомляють архітектори компанії Aranchii Architects, в знак розвитку громадського суспільства вони прагнули замінити радянський ідол на парк для людей, знищити радянський артефакт на противагу місця для спілкування.

Компанія, спільно з pro bono, розробили концепцію, яка отримала робочу назву Acoustic Park. Вони підкреслюють, що це простір з особливою принадою. В планах розрабників це має бути місце з максимальним збереженням зеленої зони, покращенням транзитних маршрутів, організацією місць для відпочинку та невеликою центральною площу у формі еліпса.

Щодо плану, на площі скверу буде встановлена інсталяція, яка фокусує і відбиває хвилі. Залежно від місця розташування відносно інсталяції кияни можуть почути посилені звуки довкілля, випадкових подій чи розмов, що на території парку.

Натомість, зони для відпочинку архітектори намагались заглибити та відокремити їх від пішохідних доріжок і таким чином зробити спілкування та перебування відвідувачів більш приватним.

Нагадаємо, в Ірпені відкрили пам’ятник, присвячений подіям російсько-української війни. Скульптура “Спротив” – так називається пам’ятник, відкритий до 32-ї річниці Незалежності України в Ірпені, він розташований на вулиці Шевченка, 7.

No votes yet.
Please wait...