Карта бойових дій в Україні 28 серпня

Сьогодні, 28 серпня, в Україні розпочалася 551-та доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 28 серпня.

Українські сили досягли подальших значних успіхів у західній частині Запорізької області. Українські та американські джерела припустили, що це може бути найпідготовленіші російські оборонні позиції. 

Низка оборонних позицій, через які наразі просуваються українські війська, складалася з щільних шарів мінних полів та укріплень, для утримання яких російські сили доклали значну живу силу, техніку та зусилля.

26 серпня російські війська продовжували наступ на лінії Куп’янськ — Сватове — Кремінна, але підтверджених успіхів не досягли. Генштаб України повідомив, що російські війська вели безуспішні наступальні дії поблизу Новоєгорівки та Білогорівки. Міністерство оборони Сполученого Королівства (МО Великобританії) 26 серпня заявило, що російські сили можуть розпочати наступ оперативного рівня на Куп’янському та Лиманському напрямках протягом наступних двох місяців, хоча ISW оцінює таку наступальну операцію як малоймовірну. 

Російські джерела стверджували, що 26 серпня українські війська здійснили обмежені невдалі наземні атаки вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна. 

Українські війська вели наступальні дії під Бахмутом і просунулися 26 серпня. Опубліковані 26 серпня геолокаційні кадри свідчать, що українські війська просунулися далі вглиб Кліщіївки.

Російські війська вели наступальні дії вздовж лінії Авдіївка-Донецьк і, як повідомляється, просунулися 26 серпня. Український Генштаб повідомив, що російські війська проводили невдалі наступальні операції поблизу Первомайського. Російське МО стверджувало, що 26 серпня українські сили безуспішно атакували поблизу Красногорівки.

Російські військові блогери стверджують, що 26 серпня тривають бої на островах у дельті річки Дніпро в Херсонській області. Російський військовий блогер стверджував, що невеликі українські десантні групи висадилися на невизначених островах у дельті.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...