Сауна, винний льох та тренажерна зала: що знайшли у хоромах Паші “Мерседеса”

У будинку ексголови Києво-Печерської лаври виявили три таємні підземні поверхи.

Телевізійна служба новин дізналася, як насправді жив Митрополит Павло. Науковці розповіли про три секретні поверхи, побудовані вниз з боку дніпровської кручі, куди раніше вхід був лише для обраних. Вхід на поверх нижче так і залишався б загадкою, якби на території заповідника не прорвало водонапірну трубу і працівники не лагодити її у резиденції Митрополита.

На нижніх поверхах розташована сауна, тренажерна зала й винний погріб, щоправда, вже без вина. Серед іншого, там була кімната, схожа на звичайний льох. Є припущення, що в ній може бути ще один невідомий нікому вхід у ближні печери, які під час будівництва замурували.

До слова, Солом’янський районний суд не відсторонив від виконання обов’язків Митрополита УПЦ Павла. Прокурор наполягав на забороні відвідування Києво-Печерську лавру, але його клопотання не підтримали.

Нагадаємо, намісника Києво-Печерської лаври відпустили з-під варти. За митрополита внесли заставу у розмірі 33 мільйони гривень. Цю грандіозну суму вдалося зібрати його колегам та знайомим, а також вірянам.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...