Карта бойових дій в Україні 14 серпня

Сьогодні, 14 серпня, в Україні розпочалася 537-ма доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 14 серпня.

Українські війська 13 серпня проводили контрнаступальні операції щонайменше на двох ділянках фронту і, як повідомляється, просунулися в районі західної частини Донецької, східної та західної частин Запорізької області. У Генштабі України повідомили, що українські війська вели наступальні дії на Бердянському та Мелітопольському напрямках і досягли часткового успіху в районі Роботиного.

Російські війська 13 серпня провели наступальні операції на лінії Куп’янськ-Сватове і, як повідомляється, просунулися. Речник Західного угруповання військ РФ Сергій Зибінський заявив, що штурмові групи 6-ї загальновійськової армії (Західний військовий округ) просунулися поблизу Вільшани.

Українські війська продовжували обмежені наступальні дії в районі Бахмута, але 13 серпня не робили жодних заявлених або підтверджених наступів. Російські джерела стверджували, що українські сили атакували російські позиції на північ і захід від Кліщіївки. Російські сили продовжували наступальні операції в районі Бахмута і, як повідомляється, просунулися 13 серпня. Російські військові блогери стверджували, що російська 83-я повітряно-десантна (ВДВ) бригада під час контратаки відбила частини південної Кліщіївки, але українські сили все ще утримують південно-західну частину Кліщіївки.

Російські військові блогери продовжували обговорювати українську активність на східному (лівому) березі Херсонської області 13 серпня. Один військовий блогер стверджував, що українські сили зберігають присутність на захід від Козачих Лагерів і атакували російські війська поблизу населеного пункту, але російські війська відбили атаку. Російські джерела також стверджували, що важкі бої тривають на східному березі поблизу Антонівського мосту, де підрозділи російського спецназу працюють над очищенням дачної території від українських військ. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...