Подробиці про жінку з немовлям, які жили у Києві в землянці

Vgorode повідомляв про те, що в Печерському районі Києва правоохоронці виявили п’ятимісячну дитину, яка проживала зі своєю матір’ю в нелюдських умовах. Правоохоронці вилучили немовля і передали його до медичного закладу для огляду, а матір’ю зайнялися соціальні служби.

Ця новина викликала широкий суспільний резонанс, а люди почали вимагати повернути дитину матері.

Ювенальна поліція України не залишилася осторонь і вирішила розповісти українцям справжню історію жінки, яка жила в недобудованій споруді разом зі своєю крихітною дитиною.

Так, у прес-службі Поліції Києва повідомили про те, що в Печерському районі столиці було виявлено 36-річну жінку, яка проживала зі своєю п’ятимісячною дитиною в покинутій недобудові без комунікацій в антисанітарних умовах.

Через загрозу життю та здоров’ю малюка поліція спільно зі спецслужбами вилучили дитину та передали її під нагляд лікарів. З жінкою почали працювати співробітники соцслужби.

Даний випадок викликав величезний резонанс у суспільстві та у коментарях під постом люди почали вимагати, щоб жінці повернули дитину та допомогли їй знайти нормальне житло.

Коментатори зазначили, що навіть проживаючи в таких жахливих умовах, мати намагалася “підтримувати чистоту”, “створювати затишок” і “піклуватися про свою дитину”.

Після такого широкого резонансу у прес-службі Ювенальної поліції України вирішили відреагувати та розповіли про життя головної героїні новини. Варто зазначити, що факти з її біографії багатьох шокували і змусили кардинально змінити думку про ситуацію, що склалася.

Як виявилось, 36-річна жінка є сиротою. У неї було кілька чоловіків, від яких вона народжувала дітей. Перша дитина проживає з біологічним батьком, другою – опікуються її родичі. З дітьми від попередніх стосунків вона не спілкується.

Жінка народила свою останню дитину, з якою проживала у землянці, у пологовому будинку Печерського району столиці. Співробітники пологового будинку одразу помітили, що у жінки є проблеми із вживанням алкогольних напоїв та наркотичних засобів, проте від дитини вона не відмовлялася.

Соцпрацівники запропонували їй всебічну допомогу та соціальну квартиру, проте вона відмовилася. Жінка вирішила їхати до Полтавського реабілітаційного центру для матері та дитини і на початку жовтня волонтери доправили її туди.

Через деякий час вона втекла з ребцентру, бо там “були суворі умови та мобільний телефон давали лише у відведені години”. Вона приїхала із сином до Києва та оселилася у занедбаному недобудованому приміщенні. Дитину годувала дитячими сумішами тоді, коли їй вдавалося знайти кип’ячену воду. Немовля перебувало у незадовільному стані – такий висновок зробили медики.

Під час бесіди із соцпрацівниками жінка зізналася, що втомилася від дітей та вирішила написати відмовну від дитини. Вона заявила, що “так буде краще”.

Після такого повороту подій, користувачі соцмереж різко змінили свою думку про жінку і почали називати її “не матір’ю” та “людиною на дні”, а також писати про те, що дитину “давно потрібно було забрати”.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...