Година Землі 2023

Вже цієї суботи, 25 березня, пройде наймасовіша екологічна акція у світі, до якої можуть приєднатися всі охочі.

“Година Землі” – це компанія, присвячена довкіллю, яка стимулює мільйони людей посильно боротися з глобальними кліматичними проблемами.

Про що йде мова

“Година Землі” – це щорічна міжнародна масова екологічна подія, яку відзначають в останню суботу березня.

Традиційно цього дня о 20:30 мільйони людей по всьому світу на годину символічно вимикають світло в будинках та на робочих місцях, беручи на себе зобов’язання піклуватися про навколишню природу щодня.

Усіх українців також закликають у суботу, 25 березня, з 20.30 до 21.30 погасити світло і тим самим висловити солідарність зі світовою спільнотою, яка бореться із природними проблемами та кліматичними катаклізмами.

Історія акції “Година Землі”

Акцію започаткували наприкінці березня 2007 року “Всесвітній фонд природи” (WWF) спільно з австралійським виданням “The Sydney Morning Herald”. Тоді понад 2 мільйони приватних будинків та організацій у Сіднеї (Австралія) одночасно вимкнули світло на одну годину.

За рік до цієї ініціативи приєдналося понад 100 мільйонів людей у 35 країнах світу. Нині цю акцію підтримують у понад 180 країнах.

У рамках акції на одну годину відключають також підсвічування найвідоміших споруд у світі. У 2013 році до всесвітньої екологічної ініціативи приєдналася і Україна.

Що потрібно робити

Кожному свідомому жителю нашої планети пропонується в суботу, 25 березня, з 20.30 до 21.30 вимкнути світло.

Тим самим ви зможете об’єднатися з усіма небайдужими людьми на Землі та зробити свій посильний внесок у запобігання глобальному потеплінню.

Проте організатори ініціативи наголошують, що символічно відключати електрику один раз на рік недостатньо для того, щоб набути гармонії з природою.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...