Патрульну поліцію Києва очолить новий начальник

У Києві представили нового начальника міського управління Патрульної поліції – ним став майор Ярослав Курбаков.

Про це стало відомо із офіційного повідомлення заступника начальника Департаменту патрульної поліції України Олексія Білошицького.

Так, 29 березня, у Києві було призначено нового начальника міського управління Патрульної поліції – ним став майор Ярослав Курбаков.

Відомо, що з березня 2020 року до сьогодні Ярослав Курбаков обіймав посаду заступника начальника управління Патрульної поліції столиці – начальника відділу чергової служби управління.

Служба Курбакова розпочалася у 2015 році. За ці роки він пройшов шлях від інспектора до начальника управління. Зокрема, він був начальником інструкторського відділу управління організації діяльності стройових підрозділів ДПП, командиром батальйону патрульної поліції в Черкаській області та заступником командира батальйону із забезпечення супроводження ДПП.

– Він має свої навички та підходи до роботи, здібності та хист керувати особовим складом. За цей час він довів, що є справжнім професіоналом, фахівцем, який готовий взяти на себе відповідальність, прийняти правильне рішення і, найголовніше, вислухати й допомогти кожному, хто цього потребує, – зазначив заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...