У Києві стихійні торговці організували звалище (ФОТО)

Стихійна торгівля довгі роки є гострою проблемою столиці. Це пов’язано з тим, що торговці працюють без необхідних дозвільних документів і, зазвичай, залишають по собі гори сміття.

Так, чергове стихійне звалище помітили на зупинці “Зеніт” кільцевої електрички, яке саме й  організували місцеві стихійні торговці.

Про це повідомили у соціальних мережах Kyiv City Express.

Стихійне звалище було помічене днями на зупинці “Зеніт” кільцевої електрички в Києві. Як відомо, тут у вихідні влаштовують імпровізовану барахолку стихійні торговці.

Після себе продавці залишають величезну кількість сміття, оскільки вони торгують тут нелегально та не несуть жодної відповідальності за стан прилеглої території.

“За лаштунками” зупинки можна побачити гори різного сміття: пластикову тару, мішки та пакети, картонні коробки, скло та ганчір’я.

Фото стихійного звалища було опубліковано на сторінці перевізника Kyiv City Express у соціальних мережах.

На жаль, жителі та гості столиці змушені щодня спостерігати це стихійне звалище і проходити повз нього.

– За лаштунками зупинки “Зеніт”. Барахолка, що проходить тут у вихідні, залишає по собі купу сміття. Продавці не прибирають після себе, тому що цей ринок не має офіційного статусу, відповідно ніхто не несе відповідальності за чистоту цієї місцини , – йдеться в повідомленні на сторінці Kyiv City Express.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...