Київський суд визнав винним актора Остапа Ступку у вчиненому ним ДТП

Голосіївський районний суд визнав винним українського актора Остапа Ступку, який проходив по справі ДТП у нетверезому стані.

Як повідомляє Київська міська прокуратура, народному артисту присвоїли покарання у вигляді обмеження волі на 3 роки та позбавлення водійських прав на 8 років.

Окрім того, він сплатить 10 тисяч гривень, які пішли на експертизи.

Адвокат зловмисника, у коментарі для Суспільного пояснив, що обмеження волі зобов’язує актора з’являтися в спеціальні установи для виконання суспільно-корисних робіт.

Сам актор не погоджується з рішенням суду. Він каже, що таке рішення є несправедливим, адже у справі є багато пом’якшувальних обставин. Також Ступка додає, що доречнішим та справедливим для самої держави було б виписати йому штраф. Мінімальна сума штрафу сягала б – 170 тисяч гривень. 

До того ж захист планує подавати апеляцію. До поки вирок не набуде сили, для актора діятиме міра запобіжного заходу у вигляді нічного арешту з 00:00 до 05:00 ранку. 

Нагадаємо, український актор Остап Ступка, перебуваючи у нетверезому стані, вчинив аварію у Голосіївському районі Києва. Автомобіль актора Range Rover влетів до Mitsubishi, який був припаркований на зупинці. У момент ДТП у салоні другої машини перебував 39-річний чоловік.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...