Київрада присвоїла Заказнику “Протасів Яр” ім’я Романа Ратушного

У четвер, 23 листопада, Київрада одноголосно проголосувала за присвоєння заказнику “Протасів Яр” імені громадського активіста і розвідника 93-ї бригади “Холодний Яр” Романа Ратушного.

Як повідомляє ініціатива “Захистимо Протасів Яр”, за підтримку присвоєння імені Романа Ратушного проголосували “за” 76% депутатів, проти – 0.

Ініціатива “Захистимо Яр” подякувала такому рішенню Київської міської влади. Вони зазначають, що будуть боротися за те, щоб наступне покоління не забувало про Романа.

Ініціатори також нагадують, що наразі стоять на заваді спори про статус Протасовому Яру як заказника. Найближчим часом вони будуть інформувати про новини у цій справі.

Чим відомий Роман Ратушний:

У 2019 році Роман Ратушний очолив громадську ініціативу “Захистимо Протасів Яр”, яка боролася проти будівництва трьох багатоповерхівок у парковій зоні Києва. 

У 2020 році КМДА повернула Протасовому Яру статус зеленої зони. А у жовтні 2020 року суд визнав дозвіл на забудову Протасового Яру неправомірним.

Роман Ратушний загинув 9 червня 2022 року. Він брав участь у боях під Києвом, потім на Сумщині та під Ізюмом.

Нагадаємо, у Києві сквер на вулиці Панківській назвали на честь Дані Дідіка. Хлопчик загинув у теракті під час харківського Маршу Єдності у лютому 2015 році. Таке рішення підтримали депутати Київради. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...